S potěšemín Vás zveme na veletrh nábytku Salone Internacionale del Mobile v Italském Miláně.

Jako každoročně i nyní bude výstaviště Fiera a potažmo celé město cetrem světového designu, nábytku a doplňků.

http://www.cosmit.it/en/

 

Novinky v sortimentu zrcadel německé firmy Shnőbuch, která se věnuje vchodovým a úložným sestavám. Její design je moderní, jednoduchý, funkční a často by se dalo i říct že i vtipný. Firma pracuje s kvalitními materiály a typickou německou precizností. Množství variant úložných skříněk, botníků, věšáků a lavic rozšiřuje o zrcadla. Ta mohou být závěsná, samo stojící nebo k opření. Níže v galerii je malá ochutnávka. Kompletní katalog novinek je v sekci Katalogy - bytové doplňky, nebo na tomto odkazu. 

http://www.abconcept.cz/rozmry-technicke-vykresy/category/7-bytov-doplky.html

 

 

Naše firma se stala součástí projektu focení módy Steilmann. Na tento projekt jsme zapůjčili některé naše ,,modelky“  ze showroomu. Židličky INFINITI, světla LUCIS a sedačka LUXFORM se staly součástí scén. Fotilo se v poutavém prostředí industriální památky Důl Michal. Modelky a modelové měli na sobě ležérní outfitové oblečení Steilmann. Výsledné díla byly vystaveny v prostorách nákupního centra Forum Nová Karolina.

 

Fotografové:  Vojtěch Žižka , J. N. Dlouhý.

Modelové:  Richard Blahut, Eliška Vaňková, Vít Merta.

Kadeřnice:  Martina Dlouhá.

Manager projektu:  Richard Blahut.

 

 

 

Netradiční designové postele s vysokým čelem a volně loženou matrací se stanou výrazným prvkem vaší ložnice. Komplet můžete doplnit  o volně stojící zrcadlo ve stejném designu a materiálu. Hravě, zábavně a s nadhledem, takto jde charakterizovat tyto originální solitéry s pera významného českého designéra Jiřího Pelcla. Jak sám své dílo charakterizuje ? ,,Bezpečné spaní s nebezpečnými emocemi a nová dimenze spánku pro všechny, kteří se nebojí divokých snů ".  Kolekce NIGHTBOOK OPTIONS je určena pro milovníky designu a kvality. Nudná šeď a konzervativní zpracování je pravým opakem této série.

Nyní asi nejzajímavější zástupkyni této kolekce můžete vyzkoušet i v našem showroomu ab concept & design. Máme k dispozici  vzorkovník k dalším variantám postelových čel.

 

 

Kdo dává přednost spíše klasickému pojetí postelí s moderním nádechem, může si vybrat z kolekce čalouněných postelí Polstrin. Jejich výhodou je volitelná šířka čela a velké množství potahových materiálů.

 
 

IMM Cologne - meziárodní veletrh nábytku, Kolín nad Rýnem.

Tak jako každoročně i tento lednový termnín patří německému veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem. Méně známý kolega veletrhu z Milána není co do obsahu a velikosti žádný chudý příbuzný a i tento ročník má co nabídnout. První ochutnávka v přiložené fotogalerii. V následující době očekávejte podrobnější reporáž. 

 

,,Švýcarská kvalita a italská chuť" - Tento slogan může charakterizovat spojení kávovarů Jura či Nivona s kávou Hausbrandt.

Kávovary JURA

Kávovary jsou navrženy tak, aby vždy připravily dokonalou kávu. A nejen to, kávovary JURA již získaly řadu ocenění v nezávislých testech také za kvalitní přípravu mléčných specialit jako je Cappuccino nebo Latte. Příprava znamenité kávy začíná mletím čerstvých kávových zrnek. Úspěch závisí na optimálním poměru množství ma- lých a velkých částic pomleté kávy. O to se stará pomaloběžný šestistupňový kónický mlýnek, který  pracuje velmi tiše.

Celý článek...