Dva výrobky našich partnerů byly oceněny významou cenou za design. Prestižní MUUUZ mezinárodní cenu za design obdržel konferenční stolek a lampa.

Elegantní konferenční stolek RING firmy SOVETITALIA  navržený Gianluigim Landonim má výraznou základnu, která může fungovat i bez horního skla. Do užšího výběru produktů se probojoval také jídelní stůl SOVETITALIA CROSS, navržený stejným architektem. Druhým výhercem je nápaditá lampa SHIFT od firmy ARTISAN, která krásně propojuje masivní dřevo a moderní design. Tato lampa je k vidění u nás na showroomu v kombinaci americký ořech a černé látkové stínidlo.

Výherce vybrala ArchiDesignLab - hlavní francouzská komunita architektury a designu, která se skládá s více než 22.000 odborníků z řad architektů, interiérových ​​a produktových designérů. Slavnostní vyhlášení výsledků se konalo 12. června 2014 v Grand Hotelu Intercontinental Opéra v Paříž  v přítomnosti nejznámějších značek mezinárodního designu.

 

Firma Ekornes-Stressles představila novinku pro rok 2014 v křeslech. Jedná se o dvě nová křesla Metro a City u kterých se diametrálně změnila především podnož, design i materiály.

Nové křeslo Metro. Spojení konfortu a elegance lze hrdě nazvat nové křeslo Metro. Nejnověší člen Stressless rodiny. Stressless Metro má nový , elegantní design křesel Ekornes. Čisté linie, chrom a kůže, je novinkou roku v rodině křesel  STRESSLESS. Stressless Metro spojuje obvyklý komfort s moderním vzhledem.

Nové křeslo City. Stressless City nabízí nejlepší norský design v kombinaci s komfortem, který lze zažít jen v křeslech Stressless. Podnož je otočná o 360 °v provedení chromu ve vysoké kvalitě. Tato podnož je inovací roku. Stressless City s vysokým opěradlem, je ideální pro chvíle relaxace každý den. Tento model je také vybaven nízkou opěrkou zad. Sezení u obou modelů se  vyrábí  ve dvou výškách ( standardní výška 43 cm a zvýšená 47 cm ) .

 

 

S potěšemín Vás zveme na veletrh nábytku Salone Internacionale del Mobile v Italském Miláně.

Jako každoročně i nyní bude výstaviště Fiera a potažmo celé město cetrem světového designu, nábytku a doplňků.

http://www.cosmit.it/en/

 

Novinky v sortimentu zrcadel německé firmy Shnőbuch, která se věnuje vchodovým a úložným sestavám. Její design je moderní, jednoduchý, funkční a často by se dalo i říct že i vtipný. Firma pracuje s kvalitními materiály a typickou německou precizností. Množství variant úložných skříněk, botníků, věšáků a lavic rozšiřuje o zrcadla. Ta mohou být závěsná, samo stojící nebo k opření. Níže v galerii je malá ochutnávka. Kompletní katalog novinek je v sekci Katalogy - bytové doplňky, nebo na tomto odkazu. 

http://www.abconcept.cz/rozmry-technicke-vykresy/category/7-bytov-doplky.html

 

 

Naše firma se stala součástí projektu focení módy Steilmann. Na tento projekt jsme zapůjčili některé naše ,,modelky“  ze showroomu. Židličky INFINITI, světla LUCIS a sedačka LUXFORM se staly součástí scén. Fotilo se v poutavém prostředí industriální památky Důl Michal. Modelky a modelové měli na sobě ležérní outfitové oblečení Steilmann. Výsledné díla byly vystaveny v prostorách nákupního centra Forum Nová Karolina.

 

Fotografové:  Vojtěch Žižka , J. N. Dlouhý.

Modelové:  Richard Blahut, Eliška Vaňková, Vít Merta.

Kadeřnice:  Martina Dlouhá.

Manager projektu:  Richard Blahut.

 

 

 

Netradiční designové postele s vysokým čelem a volně loženou matrací se stanou výrazným prvkem vaší ložnice. Komplet můžete doplnit  o volně stojící zrcadlo ve stejném designu a materiálu. Hravě, zábavně a s nadhledem, takto jde charakterizovat tyto originální solitéry s pera významného českého designéra Jiřího Pelcla. Jak sám své dílo charakterizuje ? ,,Bezpečné spaní s nebezpečnými emocemi a nová dimenze spánku pro všechny, kteří se nebojí divokých snů ".  Kolekce NIGHTBOOK OPTIONS je určena pro milovníky designu a kvality. Nudná šeď a konzervativní zpracování je pravým opakem této série.

 

 

Kdo dává přednost spíše klasickému pojetí postelí s moderním nádechem, může si vybrat z kolekce čalouněných postelí Polstrin. Jejich výhodou je volitelná šířka čela a velké množství potahových materiálů.