postele z masivu

Krása dřeva a jeho vlastnosti jsou důvodem pro zvýšenou poptávku po těchto produktech. Povrchové úpravy přírodními (a ve většině případů vodou ředitelnými nebo čistě) olejovými emulzemi zvýrazňují také ekologický aspekt tohoto řešení.

 

Artisan

Malý, ale velice ambiciózní producent nábytku z pestré škály ušlechtilých dřevin. Spolupráce známých designérů jako jsou Karim Rashid, Gabriela Bellon, Michael Schneider nebo Salih Teskeredžič a zkušených řemeslníků této bosensko-hercegovské firmy vyústila v několik jedinečných řad masivního nábytku.

ARTISAN – jedinečnost a krása dřeva – feel our lowe to wood.

artisan postel z masivuartisan postele z masivního dřeva

 

Zeitraum

Propojení vizí architektů s výrobními možnostmi a zručností německých výrobců vedlo k založení společnosti ZEITRAUM. V dnešních dnech velmi úspěšná firma realizující velké projekty na půdě Evropského parlamentu nebo ojedinělé příležitosti Švýcarských církevních kolejí.

ZEITRAUM – kvalita, co víc….

zeitraum postele z masivuzeitraum postele z masivu

Javorina

Slovenský výrobce nábytku z přírodního masivu. Stoly, komody, postele – široká škála dubových výrobků byla nově doplněna o výrobky z ořechu. Více než šedesátiletá tradice je i v dnešních dnech garancí poctivé kvality a seriózní ceny.

JAVORINA – nadčasové řešení

javorina postele z masivujavorina nábytek z masivu

Ethnicraft

Velmi známá a populární belgická firma s dlouhodobou praxí v dovozu a později i výrobě masivního nábytku, převážně z teaku. Aktuální nabídka představuje několik kompletních řad umožňujících vybavit doslova každou místnost Vašeho bytu nebo domu.

ethnicraft postele z masivuethnicraft postel z masivu

GAZZDA

gazzda p02gazzda