stoly a židle z masivu

Dlouhodobé a ničím nenahraditelné vlastnosti přírodních dřev umocňují a znásobují užitnou hodnotu masivních stolů. Uváženou volbou dřeva tak každý zákazník může zvýraznit svůj moderní nebo naopak klasický interiér.

Artisan

Malý, ale velice ambiciózní producent nábytku z pestré škály ušlechtilých dřevin. Spolupráce známých designérů jako jsou Karim Rashid, Gabriela Bellon, Michael Schneider nebo Salih Teskeredžič a zkušených řemeslníků této bosensko-hercegovské firmy vyústila v několik jedinečných řad masivního nábytku.

ARTISAN – jedinečnost a krása dřeva – feel our lowe to wood.

artisan stoly a židleartisan stoly a židle

Zeitraum

Propojení vizí architektů s výrobními možnostmi a zručností německých výrobců vedlo k založení společnosti ZEITRAUM. V dnešních dnech velmi úspěšná firma realizující velké projekty na půdě Evropského parlamentu nebo ojedinělé příležitosti Švýcarských církevních kolejí.

ZEITRAUM – kvalita, co víc….

zeitraum stoly a židlezeitraum stoly a židle

Javorina

Slovenský výrobce nábytku z přírodního masivu. Stoly, komody, postele – široká škála dubových výrobků byla nově doplněna o výrobky z ořechu. Více než šedesátiletá tradice je i v dnešních dnech garancí poctivé kvality a seriózní ceny.

JAVORINA – nadčasové řešení

javorina stoly a židlejavorina stoly a židle

Ethnicraft

Velmi známá a populární belgická firma s dlouhodobou praxí v dovozu a později i výrobě masivního nábytku, převážně z teaku. Aktuální nabídka představuje několik kompletních řad umožňujících vybavit doslova každou místnost Vašeho bytu nebo domu. 

ethnicraft stoly a židleethnicraft stoly a židle

 

Miotto Selections

Firma Miotto spojuje designové kovové podnože a desky stolu z masivního dřeva. 

miottoa2miotto b

 

 

GAZZDA

gazzda 06gazzda