ab concept

Nová kolekce Riva 1920 z výstavy Salone del Mobile 2018 v Miláně

Nová kolekce Riva 1920 ztělesňuje podstatu přírody, prostřednictvím řady exkluzivních výrobků, které dokáží vyzdvihnout různé aspekty dřeva díky inovativním tvarům a exkluzivním povrchům.

Nejlepší ze Salone del Mobile 2018

Pro více informací pošlete email na adresu: obchod@abconcept.cz

KNIHOVNA - BIBLIO design MICHELE DE LUCCHI

Knihovna vyrobená z masivního dřeva a vícevrstvých materiálů, charakterizovaná systémem boků a modulárních polic s podstavcem. Může být přizpůsobena různým potřebám vybavení a může být dodávána také s dvojitými dveřmi a zásuvkami, které jsou vybaveny systémem otevírání push-pull.

STŮL - CANAL design PATRICIA URQUIOLA

Stůl vyrobený z masivního dřeva, vrchol v lepených lamelách a čtvercových stranách, s centrálním železným prostorem pro uložení předmětů. Povrch je podepřen čtyřmi silnými nohami s geometrickým průřezem.

STOLIČKA - TAK design MICHELE TAVANO

Stolička kompletně vyrobená z masivního dřeva, složená ze 3 kusů s vyhlazenými stranami, spojená spolu a s opěrkou nohou vloženou mezi nohy. 

SEDACÍ SOUPRAVA - HERITAGE design GIULIANO E GABRIELE CAPPELLETTI

Modulárová sedací souprava, charakterizována základnou z masivního dřeva a měkkým polstrováním s vysoce kvalitním vyšíváním.

KŘESLO - NOBLÉ design GIULIANO E GABRIELE CAPPELLETTI

Křeslo s dřevěnou konstrukcí; jeho linie dávají život uvolněné, neformální a přirozené židli. Měkké polstrování nabízí příjemný kontrast k tvrdosti dřevěné konstrukce a tkaninové výplně jí dodávají tón rafinované elegance.

KNIHOVNA - CAMBUSA GLASS design GIULIANO E GABRIELE CAPPELLETTI

Multifunkční skladovací jednotka s dvojitými skleněnými dveřmi, s podstavcem a zásuvkami sestavenými spojkami a systémem otvírání z masivního dřeva. Jednotky a vnitřní konstrukční prvky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly ukládacím a funkčním potřebám, jako například vinotékou. K dispozici je také možnost vložení vinné lednice do verze Jumbo. Interiéry jsou osvětleny světelným LED systémem umístěným napříč celou výškou vnitřní strany. Automaticky se aktivuje senzory při otevření dveří. K dispozici také ve verzi s kovovými dveřmi.

KUCHYŇ- GRANGUSTO design MARC SADLER

Hlavním půvabem této poloprofesionální nadměrné kuchyně je střední ostrůvek, vyrobený z konzolové dřevěné desky, železné základny. Základna je tvarovaná, aby pojmula několik stoliček. Dalším zvláštním prvkem je visící struktura s dvojitou funkcí pro poskytování osvětlení a ukládání sklenic, přičemž světlo se odráží ve sklenicích a vytváří tím sugestivní efekt. Dalšími prvky jsou dva bloky, z nichž jeden je tradiční. Jeden má dřevěnou hlavu pro práci s masem a druhý je ve francouzském stylu se zásuvkou a blokem nože, který funguje jako pracovní ostrůvek. Pult je v Dektonu, sofistikované směsi nejjemnějších surovin používaných ve výrobě skla, keramických materiálů a nejkvalitnějšího křemene. Tradice a vysoce kvalitní tesařství jsou perfektně spojeny s moderností vybavení pro přípravu, jak studené, tak teplé kuchyně.

STŮL - INCUCINA design MARC SADLER

Stůl z masivního dubu s přírodními stranami a ve finiši „volcano“.

STOLIČKA - INSIEME design MARC SADLER

Stolička v masivním cedrovém dřevě, představená v provedení "Vulcano", s postranními úchyty.

STŮL - IN PUNTA DI PIEDI design FABIO NOVEMBRE

Stůl s vrcholem z masivního dřeva, v lepených lamelách se čtvercovými stranami, podepřený dvěma kozíma nohama a dvěma nohama ve stylu balerína. Označeno zvláštní hrou barev, s rozsahem od přírodního dubu až k dubu Vulcano.

KOMODA - PODIO design FABIO NOVEMBRE

Komoda z masivního dřeva a vícevrstvého je věrnou reprodukcí pódia. Vybavena zásuvkami, které jsou sestaveny s tradičním spojem, na jehož čelní straně jsou římské číslice s funkcí rukojeti.

LAVICE - EYE design GIULIANO E GABRIELE CAPPELLETT

Lavice vyrobená z jediného bloku masivního aromatického cedrového dřeva se vyznačuje sochařským designem, který připomíná tvar brýlí.

KOMODA - IRON HIGH design GIOVANNA AZZARELLO

Vysoká komoda vyrobená z laťovky a vícevrstvé konstrukce, vyznačující se dvojitými dveřmi a zásuvkami sestavenými s rybinovými spáry a vybavenými systémem otvírání push-pull. Jeho základní konstrukce je charakterizována zvláštním účinkem dřevěných zrn, která následují jedno za druhým, a zkroucené trubkové železné podložky, který zjemňuje jeho objem.

KOMODA - IRON LOW design GIOVANNA AZZARELLO

Nízká komoda vyrobená z laťovky a vícevrstvé konstrukce, vyznačující se dvojitými dveřmi a zásuvkami sestavenými s rybinovými spáry a vybavenými systémem otvírání push-pull. Jeho základní konstrukce je charakterizována zvláštním účinkem dřevěných zrn, která následují jedno za druhým, a zkroucené trubkové železné podložky, který zjemňuje jeho objem.

STŮL - DECANT design BALDESSARI E BALDESSARI

Série čtvercových nebo kulatých stolů a malých stolů vyrobených z masivního dubového dřeva s lepenými deskami. Jednoduchá centrální noha z dubu a z cedrového dřeva "vulcano".

KNIHOVNA - PINOCCHIO "MY BOOK" design LUCIO BOSCARDIN

Úložný kus z masivního dřeva a překližky, s policemi, odkládacími prostory, zásuvkami, stolem a stoličkami (Pinocchio My Stool).

STOLIČKA – HEARTS-SHOTER design MARCO BAXADONNE

Stolička vyrobená z jediného bloku aromatického cedru, symbolické znázornění válce revolveru, který namísto škodlivých nábojů střílí romantické červené srdce. Výrobek je vyroben z přírodního dřeva, ručně hotové bez přídavku jakéhokoliv zpracování.

POLICOVÝ SYSTÉM - AVANT & AVANT OPEN design C.R. & S. RIVA1920

Systém, vyrobený z masivního dřeva, dřevotřísky a vícevrstvého dřeva s přírodním vybavením vonného a proti-molového cedrového dřeva, nabízí praktické a modulární uspořádání různých prvků v závislosti na požadavcích skladování a velikosti. Prostor je organizován strukturními moduly, které jsou kombinovány v různých řešeních, které jsou dokonale přizpůsobené prostorům. Lze ji přizpůsobit vkládaným textilním stojánkem, držákem kalhot, držákem košilí a zásuvkou z masivního dřeva s tradičními spoji, vybavené systémem otvírání dřeva nebo dřevem na dřevěném otevírání. Osvětlení LED je k dispozici na vyžádání.

KOUPELNOVÝ MODUL - DEKAURI design DANIEL GERMANI

DeKauri, koupelnový modul vyrobený z tisíce let starého Kauri dřeva je inspirován tradičním stylem italských komod a přináší funkčnost a design v koupelnách. Výsledek spolupráce s Cosentino, světovým lídrem ve výrobě a distribuci povrchů pro design a architekturu skrze umyvadlo vyrobené v Dektonu, je vybaveno kohoutem označeným Fantini Rubinetti a světelným systémem firmy Juniper Design.

SEDACÍ SOUPRAVA - MAOLI design FABRIZIO ZAPPA

Pohovka vyznačována vyváženou hrou svazků určujících obvodovou strukturu; jeho přísná povaha se mísí s linearitou tkanin z masivního dřeva a šití.

KONFERENČNÍ STOLEK - STUMP design C.R. & S. RIVA1920

Malý stolek, kompletně vyrobený z masivního kauri dřeva, starého dřeva z Nového Zélandu. Velikost na požádání.

KOMODA - INKLINE design KARIM RASHID

Boční deska z masivního a vícevrstvého dřeva, vyznačující se zaoblenými stranami a vrcholy, které obklopují 6 zásuvek, jsou sestaveny spoji a jsou vybaveny tvarovanými čely, které připomínají řádky knihovny Finesse. Centrální otevřený prostor rozděluje dvě řady zásuvek.

KOMODA - RIVAR design KARIM RASHID

Skříňka z masivního a vícevrstvého dřeva, složená ze dvou bočních a středových zásuvek, se vyznačuje zvlněnými a zaoblenými liniemi, které připomínají tvar stolu Klip. Pod vrchní deskou je praktický a funkční otevřený oddíl.

Zpět na magazín