ab concept

Reference Přečtete si také vybraná doporučení od našich zákazníků

Interiér hotelu Beni, Chorvatsko

Navržení a zrealizování recepce, baru a restaurace hotelu Beni, Vrsi, Chorvatsko. Ve velmi krátké době a pod velkým časovým tlakem se nám podařilo navrhnou, vyrobit a zrealizovat s našim týmem celou novou recepci s posezením a bar s restauraci. Snažili jsme se vše přizpůsobit hotelové kapacitě a modernímu trendu. Věříme, že se hosté budou cítit útulně a komfortně v nových prostorách hotelu.

Byt v novostavbě Čeladná

Interiér recepce závodu

Při realizaci byly použity veškeré dostupné úpravy stěn od luxusních stěrek a tapet, přes bílé a barevné výmalby prostor, ruční malby nastěně v relaxační zóně, až po tapety dle autorského návrhu naší architektky ve firemních barvách společnosti ITT. Nábytek byl většinou vyroben na zakázku a v recepci byl speciálně doplněn velko-formátovou fotografií Ostravy. Dále byla použita designová sedačka luhačovického mm interiéru a skleněný stůl italského Sovetu. Dodávka rovněž zahrnovala výrobu a instalacifiremních log na stěny vstupních prostor, výrobu a dodávku velkých květináčů včetně živých květin resp. Floristické výzdoby pro všechny upravované interiéry.

Interiér zasedací místnosti závodu

Návrh nového interiéru jídelny a občerstvovací odpočinkové zóny pro zaměstnance a to včetně oddělení a rekonstrukce nevyhovujícíčásti pro osobní hygienu zaměstnanců před jídlem. Revitalizace celé vstupní části objektu s požadavkem na oddělení vstupu obchodních návštěv od zaměstnaneckého vstupu do výroby závodu a celková rekonstrukce chodby a jednací místnosti v prvním podlaží.

Zahradní posezení domu

Návrh relaxační části zahrady pro odpočinek a grilování. Při realizaci byl použit elegantní zahradní nábytek italského výrobce Roberti Rattan.

Interiér domu v Šilheřovicích

Návrh interiéru přízemí rodinného domu. Vstup, kuchyně, obývací pokoj a ložnice. Návrh v sobě snoubil eleganci s ušlechtilými materiály, jakými jsou kůže sklo a chrom. Bohužel nebylo možno měnit materiály podlahových krytin, což je někdy na škodu a v rámci návrhu se pak musí z jistých požadavků slevit….

Interiér domu ve Sviadnově

Návrh interiéru kuchyňské linky a obývacího pokoje s příhlédnutím ke stávající první části kuchyně. Požadavkem majitelky byly mimo jiné i velká knihovna, jídelní stůl s rozkladem, hodně světla a barevné sladění celku s výmalbou a tapetami. Návrhů bylo mnoho a také nakonec celá rekonstrukce probíhala postupně. Ve finálním řešení jsme mimo jiné uplatnili zakázkovou výrobu kuchyňské linky, italský sedací nábytek Domitalia, česká svítidla Lucis, luxusní TV sestavu a knihovnu ve vysokém lesku zn. Pescarollo, sedací soupravu a křesílko W. Schillig, skleněné konferenční stolky od italského Sovetu a luxusní lampu Catellani & Smith taktéž z Itálie.

Interiér domu v Plesné

Návrh interiéru obývacího pokoje a koupelny v rodinném domě. Luxusní obývací pokoj je vybaven komodami a na zakázku vyrobeným nábytkem italskou firmou Rattan Wood, skleníkem Tonin Casa a německou sedací soupravou W. Schillig. Na nábytku je dýha wenge kombinovaná se speciálně patinovanými kovovými dveřmi, což dodává, spolu s přírodním kamenem a originálními obrazy obývacímu prostoru punc naprosté originality.

Interiér domu v Petřkovicích

Návrh interiéru ložnice a přiléhající koupelny v rekonstruovaném rodinném domě. Návrh extravagantní koupelny a ložnice ujíždějící na květinové vlně plně vystihnul symbiózu myšlení designéra a majitelky domu. Navíc, jak je patrno, mají oba rádi fialovou...

Interiér domu v Opavě

Návrh interiéru obývacího pokoje a jídelny ve starším rodinném domě. Řešení obývacího pokoje i jídelny respektuje základní požadavek pracovně velmi vytížených majitelů na pohodlí při jídle i odpočinku. Interiér byl vybaven jídelní sestavou Salita německého výrobce Wössner v kombinaci bukové dýhy a kůže. V obývacím pokoji byly, vyjma věhlasného relaxačního křesla Stressless, použity výhradně italské výrobky, pohodlná sedací souprava zn. Calia Italia, lakovaný luxusní nábytek Pescarollo ve vysokém lesku a odkládací a konferenční stolky italské sklárny Sovet.

Interiér kuchyně domu v Odrách

Návrh interiéru kuchyně, obývacího pokoje a předsíně pro mladé manžele a jedno mimi. Základní ustanovení kuchyňské linky s poloostrovem respektuje hotové rozvody a přání majitelů na ostrůvkové vaření. Kuchyňská linka je ergonomická, funkční a splňuje veškeré požadavky na moderní vaření.

Interiér ložnice domu v Hlučíně

Návrh interiéru ložnice a obývacího pokoje pro starší manželský pár. Velkorysý interiér byl navržen v tajemných odstínech hnědé se spoustou světel a skla s přihlédnutím ke stávající podlaze a výmalbě, které majitelé nechtěli měnit. Ložnice italské Doimo Design, obývací pokoj sedací souprava W. Schillig, luxusní kožené židle a stůl Antonello Italia, kůže a temperované sklo. Skleněné vitríny a dýhovaný nábytek v odstínu wenge od Tonin Casa.

Interiér pokojíčku domu v Čeladné

Návrh interiéru dívčího dětského pokoje. Interiér byl navržen v růžových a bílých tónech s důrazem na přání malé slečny cítit se co nejvíce jako princezna na zámku.

Interiér domu v Čeladné

Návrh a realizace interiéru novostavby v podhůří Beskyd. Požadavkem byly extravagantní barvy, design a přiměřená cena. Součástí interiéru byla mimo jiné i majitelčina pracovna. Interiér byl vybaven nábytkem české výroby Nadop, naší zakázkové výroby a byl doplněn luxusními tapetami Natives francouzské značky Élitis.

Interiér bytu v Třinci

Návrh interiéru bytu 3+kk v luxusní třinecké rezidenci. Jednoznačným zadáním zde byla funkčnost interiéru jako celku s důrazem na použitou kvalitu materiálů a nejmodernější design. Při řešení této čistě pánské záležitosti byly použity výrobky několika zahraničních firem spolu s naší zakázkovou výrobou. Kuchyň s proskleným ostrůvkem Ballerina, spotřebiče Bosch, stěrka, kamenný obklad, TV sestava zakázková výroba, relaxační lehátko Koinor, křesílka Domitalia, svítidla Lucis, koberce Miroó a luxusní hodiny Cattelan Italia. Vstupu kralovala opět stěrka doplněna výrobky německého Schönbuchu a relaxační hudební pokoj s audiotékou pana majitele doplňovala luxusní tapeta Élitis a relaxační křeslo Koinor.

Interiér pokoje bytu v Ostravě

Dětský pokoj pro malou slečnu v romantickém stylu. Základními požadavky byl velký úložný prostor, velká postel a co největší prostor na hraní. Návrh pokoje zcela respektuje požadavky na romantický holčičí pokojíček. Růžové barvy luxusních tapet zn. Marburg z kolekce proslulého designéra Haralda Gloocklera podtrhly krásu klasického, patinovaného nábytku San Michele Beverly italské firmy Homes S.p.A. Velká skřín (3m), komody, knihovna, psací stůl, postel o velikosti 120x200 cm a spousta místa na hraní...

Interiér čerpací stanice G&S

Návrh komplexní rekonstrukce prodejního prostoru benzinové čerpací stanice v Novém Jičíně. Základními požadavky zadavatele byla funkčnost celého prostoru, nový neotřelý design a zachování stávajících zařizovacích předmětů (chlazení, kávovar apod.). Dodávka komplexního vybavení složeného ze zakázkově vyrobených prvků doplněných standardním regálovým systémem, které náš designer spojil do jednoho funkčního celku a korunoval svěží oranžovou v kombinaci s tapetami dle vlastního návrhu a velkoformátovými tisky. Rekonstrukce probíhala za plného provozu čerpací stanice a celková realizace byla odměněna touhou konkurenčního giganta o odkoupení desénového návrhu. V současné době již pracujeme na proměně další čerpací stanice tohoto zadavatele.

Interiér bytu v Ostravě

Starý dům v první republiky, romantická majitelka milující velké světlé prostory, hudbu, umění a bílou... Návrh interiéru obývacího pokoje tohoto bytu je vskutku velkorysý. Žádné snižování vysokých stropů, žádné tmavé barvy. Vzdušná kombinace bílé, šedé a přírodního kamene dává možnost vyniknout velkým obrazům, které jsou majitelčinou vášní a na místní poměry obrovský prostor určený zejména k relaxaci a poslechu hudby příjemně zateplí.

Přečtete si také vybraná doporučení od našich zákazníků