ab concept

Služby

Zajišťujeme komplexní služby v oboru již 15 let. Kromě profesionálních návrhů interiérů se zaměřujeme na:

Malování a dekorace stěn

Máte už zařízený svůj vysněný byt nebo dům a pořád to tak nějak není ono? Nudí Vás Vaše omšelá kancelář? Nebo se Vám zdají Vaše nové krásně bílé stěny takové, jak to jen říct „nahaté“?

Pomůžeme Vám je obléknout.

Tapety, dekorační a betonové stěrky, kamenné obklady, kamenné tapety, barevné výmalby, malovaní „po stěnách“. To vše včetně profesionální realizace u nás najdete.

Rozhodli jste se pro tapety? V naší nabídce máme pestrý výběr tapet značek ÉLITIS, MARBURG, ARTE, HOOKEDONWALLS, SIRPI, KHROMA aj.. Aktuální vzorkovníky vybraných kolekcí jsou k vidění u nás na showroomu. V případě, že potřebujete něco speciálního nebo Vás standardní nabídka tapet neoslovila, Vám necháme natisknout originální tapetu přímo na míru dle navrženého designu. A že neumíte tapetovat? Nevadí, práci kvalifikovaného tapetáře Vám samozřejmě zařídíme také.

Měli by jste rádi na stěně osobitý neopakovatelný originál nebo toužíte po troše toho „industrialna“? V tom případě Vám dodáme, některou ze stěrek včetně jednoho z nejlepších realizačních týmů v ČR až domů.

A pro ty z Vás, kterým je příjemnější přírodní materiál umíme dodat přírodní kamenné obklady resp. novinku posledních dní -kamenné tapety dle vlastního výběru.

Kamenné tapety

Kamenný obklad

Stěrka Oikos Aureum

Tapeta Boracay

Dovoz nábytku a montáž

Prodejna ab concept & design s.r.o. Vám zajistí profesionální přístup při předávání zakázky, kdy Vám Váš nový nábytek dovezeme, odborně namontujeme, ustavíme dle dohodnutého grafického návrhu za přítomnosti našeho interiérového poradce, který s Vámi celou zakázku realizuje.

V poslední fázi vše uklidíme a odvezeme obalový materiál.