ab concept

Návrhy interiérů

Stavíte dům, koupili jste nový byt nebo jen toužíte po změně životního prostoru? Pak by měl být Vaším prvním krokem návrh interiéru.

Nabízíme Vám možnost sjednání schůzky s naším interiérovým designérem nebo architektem, kteří Vám připraví projekt nového interiéru domu, bytu či jen jediného pokoje na míru. Jste plně vytíženi a nemáte čas? Žádný problém, jsme zvyklí pracovat i na dálku za využití dostupných moderních technologií.

Naši architekti a designéři jsou profesionálové! Nejdůležitější jste pro ně vy, Vaše názory, Váš vkus, Vaše oblíbené barvy…. V návrzích vždy na prvním místě respektují individualitu klienta a prostoru samotného. V tom jim pomáhá široké spektrum našich dodavatelů, protože ať již máte rádi strohý minimalistický design kladoucí důraz na kvalitu materiálů nebo se nejlépe cítíte v klasickém retro či vintage stylu, to vše Vám umí do návrhu zapracovat. A nejen to. Vychází přitom z reálné nabídky nábytku, doplňků a osvětlení, které máme v nabídce, takže svůj nový vysněný interiér vidíte díky jejich práci na zcela realistických vizualizacích ještě dříve, než se stane skutečností….

Součástí návrhu je samozřejmě také soupis, ve vizualizacích, použitého vybavení a doplňků včetně cen.

Věříme, že díky naším dlouholetým zkušenostem v oboru a širokému portfoliu nabízeného zboží se spolu dopracujeme k Vašemu vysněnému novému bydlení.

Schůzku nebo konzultaci si můžete objednat na telefonním čísle: +420 724 780 941 nebo elektronicky na: obchod@abconcept.cz.

Těší se na Vás tým ab concept & design

VIZOBOOK

Realizace a projekty 2010 - 2013
PDF, 162 MB

Realizace a projekty 2
PDF, 51 MB

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Nabízíme 1. nezávaznou konzultaci v trvání 60 minut ZDARMA na prodejně.

Kontaktujte nás