ab concept

Návrhy interiérů

Jsme ostravská společnost zabývající se již řadu let vším, co se točí kolem designu nábytku a interiérů. Každým rokem pro Vás náš tým sleduje a přiváží do Čech ty nejnovější trendy z největších evropských veletrhů designu a nábytku v Itálii a Německu.

Ukázky zde

Kdy začít?

Ideální čas, kdy začít navrhovat nový interiér je při stavbě nového domu ve fázi hrubé stavby. Při rekonstrukci bytu nebo staršího RD ještě před započetím stavebních úprav.

V tomto čase je velkou výhodou možnost pracovat s daným prostorem jako takovým, po stránce stavební.

V průběhu návrhu často vzniknou ze strany klientů požadavky, na které se při projektování nemyslelo, a které je ještě možné uskutečnit v době stavby. S již hotovými stavebními úpravami by to mohl být problém, znamenající přinejmenším další nepořádek a hlavně náklady navíc.

Máme na mysli např. posouvání resp. bourání příček a přesouvání rozvodů ať už je jedná o elektřinu, vodu, plyn, topná tělesa apod.

Jak začít?

V případě, že se necítíte na zařízení nového interiéru sami, můžete kontaktovat náš profesionální tým, který Vám s návrhem rád pomůže.

Připravte si, prosím, podklady (stavební plány nebo jednoduchý 2D půdorys) a domluvte si s námi schůzku.

Na první informační schůzce se seznámíme s Vaším interiérem a Vaší představou o budoucím bydlení. Vy se seznámíte s námi, s tím co umíme, co jsme už udělali a můžete si prohlédnout náš prodejní showroom.

Je pro nás velmi důležité dobře Vás poznat, poznat Váš životní styl. Vědět co se Vám líbí, v čem se cítíte dobře, jaké barvy a materiály máte rádi a co všechno potřebujete k vysněnému bydlení.

To aby to, co na konci dostanete, jako finální výstup, mělo smysl a samotné zařizování už pro Vás byla jen radost.

Jakou si vybrat prezentaci?

Na schůzce Vás také seznámíme s různými možnostmi koncových výstupů návrhu. Na základě Vašeho výběru dané kvality výstupů a jejich objemu pak pro Vás připravíme cenovou nabídku.

Vybírat můžete z několika variant.

1. 2D návrh

Jedná se o okótovaný půdorys, v němž uvidíte rozmístění konkrétních, předem vybraných kusů nábytku a doplňků v daném prostoru.

2. MOODBOARD

Zde se opět jedná o okótovaný půdorys, ten je, ale jako koláž, doplněn o fotky a popisy jednotlivých kusů vybavení, doporučené barvy a materiály.

   

3a. 3D návrh s kreslenou vizualizací

Jednoduchý 3D návrh pro všechny, kteří chtějí jen představu o tom, jak nábytek resp. jeho rozvržení bude v interiéru vypadat.

|

3b. 3D návrh s fotorealistickou vizualizací

Už z názvu je patrné, že zde uvidíte svůj budoucí interiér jako docela reálnou fotografii do každého detailu. Jedná se o náročné vykreslení scény za použití 3D modelů, textur a barev konkrétního typu nábytku, podlah, oken, stěrek, tapet, osvětlení apod.

Virtuální prohlídka

Ty nejnáročnější klienty provedeme pomocí videozáznamu virtuální prohlídky budoucím interiérem, tak jako by už byl hotový.

Realizace návrhu?

Návrhem naše práce nekončí, je to jen první krok k Vašemu vysněnému interiéru. Na základě předchozí cenové nabídky, kterou si vzájemně odsouhlasíme, Vám interiér ve smluveném rozsahu a termínu vybavíme. At´ už se jedná o typizovaný kusový nábytek, tak i výrobu nábytku na míru.

Dlouhá léta spolupracujeme s renomovanými evropskými značkami a prověřenými výrobci nábytku, za které se můžeme zaručit.

Po domluvě můžeme za Vás dozorovat průběh realizace, pohlídáme Vám atypickou výrobu včetně odsouhlasených detailů a samozřejmostí je profesionální, proškolená montážní skupina.

Zboží Vám přivezou, rozbalí, smontují, odvezou obalový materiál a můžete bydlet.

V případě potřeby po předchozí domluvě odvezou a zlikvidují Váš starý nábytek.

Pro případné další informace o našich službách a přehled sortimentu listujte, klikejte a vybírejte na našich stránkách.

V případě, že se nás rozhodnete navštívit v našem showroomu s nábytkem, který je jedním z největších svého druhu na severní Moravě, se na Vás bude těšit náš tým na adrese Hlučínská 61 ve druhém patře objektu Stavebniny Janík.

Našimi partnery jsou

VIZOBOOK

Realizace a projekty 2010 - 2013
PDF, 162 MB

Realizace a projekty 2
PDF, 51 MB

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Nabízíme 1. nezávaznou konzultaci v trvání 60 minut ZDARMA na prodejně.

Kontaktujte nás