ab concept

Návrhy interiérů

Jsme ostravská společnost zabývající se již řadu let vším, co se točí kolem designu nábytku a interiérů.

Každým rokem pro Vás náš tým sleduje a přiváží do Čech ty nejnovější trendy z největších evropských veletrhů designu a nábytku v Itálii a Německu (Salone del Mobile Milano , IMM Cologne aj.)

V naší nabídce najdete jak tvorbu návrhů, realizace interiérů v celé ČR, tak i prodej luxusních a mnohdy i extravagantních kousků nábytku a doplňků, které stvořili světově známí designeři a špičkoví výrobci. Na návrzích spolupracujeme také s ostravskými i mimoostravskými architekty a designery.

Naší snahou je vždy navrhnout zákazníkovi interiér nejen nadčasový a moderní, ale především funkční a ergonomicky dokonalý. A i když je komplexní zajištění dodávky interiéru „na klíč“ pro nás samozřejmostí, můžete se u nás třeba jen inspirovat nebo si pořídit nějaký ten „ojedinělý“ kousek, který dodá Vašemu interiéru punc osobitosti a originality.

Naše realizace jsou z nabídky nejen předních evropských, ale i úspěšných českých a slovenských výrobců.Ať už se jedná o nábytek, svítidla, koberce, tapety, hodiny či doplňky ….. A náročné atypické prvky? Ty Vám dokážeme navrhnout, vyrobit přímo na míru, dovézt a instalovat u Vás doma.

Věříme, že si z naší široké nabídky zboží a služeb vyberete podle svých představ a to ať jste příznivcem klasického vybavení, zastáncem masivního dřevěného nábytku nebo milovníkem moderního italského designu.

Pro případné další informace o našich službách a přehled sortimentu listujte, klikejte a vybírejte na našich stránkách. V případě, že se nás rozhodnete navštívit v našem showroomu s nábytkem, který je jedním z největších svého druhu na severní Moravě, se na Vás bude těšit náš tým na adrese Hlučínská 61 ve druhém patře objektu Stavebniny Janík.

Našimi partnery jsou

ARTISAN, KOINOR, BONTEMPI CASA, TONIN CASA, TREBORD, GAZZDA,  ETHNICRAFT & NOTRE MONDE, GLAMORA, ANTONELLO, SOVET ITALIA, MIOTTO DESIGN, BELLUS, JAVORINA, NOMON, RATTAN WOOD, MIDJ, CALIA ITALIA, HASENA, STRESSLESS, J-LINE aj.

VIZOBOOK

Realizace a projekty 2010 - 2013
PDF, 162 MB

Realizace a projekty 2
PDF, 51 MB

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Nabízíme 1. nezávaznou konzultaci v trvání 60 minut ZDARMA na prodejně.

Kontaktujte nás