ab concept

O firmě ab concept

Jsme ostravská společnost zabývající se již řadu let vším, co se točí kolem designu nábytku a interiérů.

Každým rokem pro Vás náš tým sleduje a přiváží do Čech ty nejnovější trendy z největších evropských veletrhů designu a nábytku v Itálii a Německu (Salone del Mobile Milano , IMM Cologne aj.)

V naší nabídce najdete jak tvorbu návrhů, realizace interiérů v celé ČR, tak i prodej luxusních a mnohdy i extravagantních kousků nábytku a doplňků, které stvořili světově známí designeři a špičkoví výrobci. Na návrzích spolupracujeme také s ostravskými i mimoostravskými architekty a designery.

Naší snahou je vždy navrhnout zákazníkovi interiér nejen nadčasový a moderní, ale především funkční a ergonomicky dokonalý. A i když je komplexní zajištění dodávky interiéru „na klíč“ pro nás samozřejmostí, můžete se u nás třeba jen inspirovat nebo si pořídit nějaký ten „ojedinělý“ kousek, který dodá Vašemu interiéru punc osobitosti a originality.

Naše realizace jsou z nabídky nejen předních evropských, ale i úspěšných českých a slovenských výrobců.Ať už se jedná o nábytek, svítidla, koberce, tapety, hodiny či doplňky ….. A náročné atypické prvky? Ty Vám dokážeme navrhnout, vyrobit přímo na míru, dovézt a instalovat u Vás doma.

Věříme, že si z naší široké nabídky zboží a služeb vyberete podle svých představ a to ať jste příznivcem klasického vybavení, zastáncem masivního dřevěného nábytku nebo milovníkem moderního italského designu.

Pro případné další informace o našich službách a přehled sortimentu listujte, klikejte a vybírejte na našich stránkách. V případě, že se nás rozhodnete navštívit v našem showroomu s nábytkem, který je jedním z největších svého druhu na severní Moravě, se na Vás bude těšit náš tým na adrese Hlučínská 61 ve druhém patře objektu Stavebniny Janík.

Našimi partnery jsou

ARTISAN, KOINOR, BONTEMPI CASA, TONIN CASA, TREBORD, GAZZDA,  ETHNICRAFT & NOTRE MONDE, GLAMORA, ANTONELLO, SOVET ITALIA, MIOTTO DESIGN, BELLUS, JAVORINA, NOMON, MIDJ, CALIA ITALIA, HASENA, STRESSLESS, J-LINE aj.

Showroom

Na více než 450 m2 prezentujeme naše dodavatele a jejich širokou škálu sortimentu. Jsou zde k dispozici oficiální katalogy, vzorníky materiálů, látek, kůží, tapet atd. Více v sekci kontakty.

Virtuální prohlídky