ab concept

Novinky firmy FLYTE - levitující doplňky

Spojením anglického slova FLOAT a švédského slova FLYTA, firma FLYTE vytváří unikátní podívanou, která spojuje zázraky magnetické levitace s bezdrátovým nabíjením.

 

Levitující lampa FLYTE

Lampa FLYTE je jedním z nejlepších vynálezů roku 2016 časopisu TIME a vítězem ceny LIT Award Lighting Product Design roku 2017. FLYTE je ikonická levitující žárovka, která je tématem rozhovorů v domovech a kancelářích po celém světě.

FLYTE se vznáší ve vzduchu díky magnetické levitaci a je nabíjena bezdrátově. Kombinující minimalistický design a magnetickou magii, FLYTE je dokonalý designový dárek pro každý domov nebo kancelář. Pro více informací klikněte zde.

Levitující květináč LYFE

LYFE se skládá z kvěináče, který se vznáší nad dubovou základnou pomocí magnetické levitace. LYFE je designován tak, aby něžně rotoval, což je velmi prospěšné zejména pro takzvané "vzdušné rostliny" rodu Tillandsia, které příjmají živiny ze vzduchu. Pro více informací klikněte zde.

Magnetické pole Země má silný účinek na všechny formy života, zejména pak na rostliny. Po více než rok firma FLYTE studovala účinky magnetického pole na rostliny. Studie ukazují, že rostliny obklopené magnetickým polem rostou rychleji, jsou vyšší, větší a zdravější.

Zpět na magazín