ab concept

Značky

AntonelloItalia

AntonelloItalia

Antonello Italia se zaměřuje na návrhy, které vytvářejí otevřené, harmonické prostředí s osvěžujícím mixem materiálů, jako je staré dřevo, křišťál a unikátní kovy. Firma Antonello má dlouholetou tradici ve výrobě skleněných jídelních stolů s nerezovou, lakovanou podnoží, luxusních dýhovaných stolů. Její předností je jednoduchost a elegance u jídelních stolů s rozkladem. Elegantní konferenční a servírovací stolky, stojany na noviny ladí designově i materiálově s jídelními stoly. Dalším důležitým produktem firmy Antonello jsou jídelní a barové židle, které nabízí v různých typech a barvách kůží. Nebojí se ani extravagance potahu jako jsou kůže v metalických odstínech. Vzorkovnice látek nabízí širokou škálu textilií a odstínů. Nedílnou součástí jídelen na které se firma zaměřuje jsou komody, příborníky, TV stojany a knihovny, které se materiálově shodují s materiály na jídelních stolech nebo podnoží u židlí.Z produkce Antonello Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: židle SOFIA v černé kůži.


http://www.antonelloitalia.it/en/

Artisan

Artisan

Malý, ale velice ambiciózní producent nábytku z pestré škály ušlechtilých dřevin. Spolupráce známých designérů jako jsou Karim Rashid, Gabriela Bellon, Michael Schneider nebo Salih Teskeredžič a zkušených řemeslníků této bosensko-hercegovské firmy vyústila v několik jedinečných řad masivního nábytku.ARTISAN – jedinečnost a krása dřeva – feel our love for wood.  Z masivů můžete vybírat mezi dubem, americkým či evropským ořechem, třešní, javorem, jilmem a hruškou.Z produkce Artisan můžete v současné době vidět u nás na showroomu: jídelní stoly Flow a Lakri, židle Torsio, Basic, Latus a Neva, lampu Shift, zrcadla Lana + Luna a konferenční stolky Invito a Invito Cube. Při objednávce tohoto vyjímečného nábytku, prosím počítejte s delší dodací lůtou a to 18-22 týdnů. Každý kus je vráběn na zakázku právě pro Vás =).


http://www.artisan.ba

Ballerina

Ballerina

Ballerina kuchyně jsou nejen funkční, aby Vám usnadňovaly každodenní práci, ale i krásné, aby Vám vždy připomínaly, že právě prostředí, v němž žijeme významně určuje kvalitu našeho života.Pro Váš veškerý komfort je dovybavíme špičkovými spotřebiči Miele, Bosch, Siemens a Bora, odsávači Sirius, Faber a Falmec a dřezy Blanco, Franke nebo Schock.Samozřejmostí je také dodávka externích pracovních desek a obkladů z velkoformátové keramiky, umělých kamenů typu Technistone resp. Polystone, masivního dřeva nebo přírodní žuly a skla.


http://www.ballerina.de/cs/kuchyne/pridana-hodnota/komfortni-kuchyne.html

betton

betton

Stylové a originální betonové doplňky české firmy betton pro Váš soukromý i komerční interiér, terasu a zahradu. V nabídce najdete květináče, misky, tácky, svícny, solničky, ale hlavně krásná umyvadla. Spoustu betonových věciček najdete u nás na showroomu k okamžitému odběru.Betonové novinky od Betton =) můžete vidět zde:  www.facebook.com/bettoncz 


http://www.betton.cz/

Bontempi

Bontempi

Bontempi se řadí mezi přední italské výrobce designového nábytku. Firma s dlouholetou tradicí zejména z oblasti výroby stolů a židlí hraje v oblasti současného bytového zařízení významnou roli nejen na evropském trhu.Bontempi nabízí neustále se rozšiřující sortiment výrobků, jako jsou designové stoly, židle, barové židle, křesla, postele, stolky, zrcadla komody a další. A je jedním z  lídrů v oboru moderního bytového designu.


http://www.bontempi.it

Calia Italia

Calia Italia

Tradiční výrobce italských sedacích souprav a křesílek. Vybírat lze z velké řady vlastní designové kolekce, ať už vybíráte solitérní křesla, taburety, klasické, ale i extravagantní a luxusní sedací soupravy v látkovém či koženém provedení. Unikátní pohovky Calia Italia se vyznačují pečlivou řemeslnou zrušností a jsou vyrobené zcela ručně.Z produkce Calia Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: sedací soupravy Mademoiselle, Nicolas a křeslo Fénice.   


http://www.caliaitalia.com/en

Ethnicraft

Ethnicraft

Velmi známá a populární belgická firma s charakteristickým "lookem" svých produktů a dlouhodobou praxí v dovozu a později i výrobě masivního nábytku, převážně z teaku, ale také z ořechu či dubu. Aktuální nabídka představuje několik kompletních řad umožňujících vybavit doslova každou místnost Vašeho bytu nebo domu -od vstupních prostor až po ložnice.Z produkce Ethnicraf můžete v současné době vidět u nás na showroomu: postel s nočními stolky, komodu a zrcadlo LIGHT FRAME v teaku.


http://www.ethnicraft.com/

Falomo

Falomo

Handmade in Italy-ručně vyrobeno v ItáliiFalomo-všechny naše matrace, polštáře, přikrývky a postele jsou vyráběny v naší továrně v Itálii. A to už od roku 1962 .... to je tradice!Používáme pouze certifikované materiály, takže všechny naše výrobky jsou naprosto hygienické a bezpečné i pro malé děti a alergiky.


http://www.manifatturafalomo.eu/

Flexlux

Flexlux

Dánská firma Flexlux s dlouholetými znalostmi v nábytkářském řemesle.


www.flexlux.com

Gazzda

Gazzda

Tento poměrně mladý  projekt dvou  kamarádů z Bosny a Nizozemí (založeno 2013), doplněný o zkušenosti a tvůrčí invenci známého bosenského designéra Saliha Teskeredžiče již  po třech letech sbírá mezinárodní ocenění a ceny Red Dot Awards „jako na běžícím páse“. Tvoří poměrně dostupnou alternativu nábytku z masivu v neotřelém, osobitém sylu.Nabídka výrobků nesoucích značku Gazzda dnes zahrnuje - židle, křesla, sedací soupravu, stoly, komody, skříně, konferenční stoly i postel a knihovnu.Z produkce Gazzdy můžete v současné době vidět u nás na showroomu: knihovnu, konferenční stůl a TV skříňku z řady Ena.


http://www.gazzda.com/

Glamora

Glamora

Luxusní tapety Glamora Vám necháme natisknout v Itálii přímo na míru.Společnost vznikla v roce 2010 a je založena na myšlence přinést do interiérů život a specifickou atmosféru prostřednictvím vlastních kolekcí tapet inspirovaných uměním, designem a přírodou.Když si to nebudete přát, nic se nebude opakovat. Tady si neobjednáváte tapetu, ale obraz….Grafika se pak tiskne na některý ze 4 základních typů materiálů:GlamDecor /The Vinyl Wallpaper – VINYL/ Šířka pásu: 50 cm / výška: dle požadavkuGlamTrace/ The Nonwoven Wallpaper – VLIES/ Šířka pásu: 57 cm / výška: dle požadavkuGlamFusion®/ The Waterproof Wallcovering/ Šířka pásu: 95 cm / výška: dle požadavkuSeciální voděodolný materiál, který nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření, je vyvinuta speciálně pro přímý styk s vodou v koupelnách, bazénech a jiných vlhkých prostorách. Klade ovšem striktní požadavky na přípravu podkladu!GlamPure/ The Organic Wallcovering/ Šířka pásu: 51 cm / výška: dle požadavkuMateriál vyrobený výhradně z přírodních materiálů ( ekologické řešení).Hlavní surovinou je textilní vlákno, které na stěně vytvoří povrch s přirozeně nepravidelnou texturou. Pro cenovou nabídku nás, prosím kontaktujte na: obchod@abconcept.czCo budeme potřebovat:- vybraný motiv- materiál, ze kterého má být tapeta vyrobena- rozměr plochy, na kterou bude tapeta lepena se všemi výklenky a otvory- fotografii interiéru na simulaci- v případě, že požadujete i instalaci tapety, doplňte prosím, lokalitu realizace Na základě odsouhlasené CN Vám objednáme vzorek tapety z konkrétního místa grafiky o velikosti 50x75cm. Vzorky materiálů a grafik z našich realizací můžete u nás vidět hned.


https://www.glamora.it/en/creative-collection#CHA12

Gwinner

Gwinner

Německý výrobce moderních designových obývacích stěn. Sleduje nové trendy, inovuje a nastavuje nové standardy na trhu. Kromě prvotřídní kvality materiálů nabízí ve svých výrobcích také precizní zpracování a konstrukci jednotlivých kusů nábytku promyšlenou do nejmenšího detailu. Přirozený vzhled a originální pojetí v kombinaci s moderním designem a pohodlím jsou odpovědí na otázku hodnoty obývacích stěn Gwinner.


http://www.gwinner.de/en/

Hasena

Hasena

Firma Hasena je tradiční švýcarský výrobce postelí, nočních stolků a doplňků.
Firma s tradicí více než 60 let postelím opravdu rozumí.
A jak to vypadá? Jednotlivé nábytkové díly jsou vyráběny v široké škále materiálů, barev a tvarů a je jen na Vaší kreativitě jak si svou postel snů sestavíte.

https://www.hasena.ch/eu/de/home/

Javorina

Javorina

Slovenský výrobce nábytku z přírodního masivu Javorina patří k nejvýznamnějším producentům masivního nábytku ve střední Evropě. Stoly, komody, postele – široká škála výrobků z olejovaného dubu nebo ořechu. Více než šedesátiletá tradice je i v dnešních dnech garancí poctivé kvality a seriózní ceny.Navíc jménem každého zákazníka vysadí mladý dubový stromek v nově založeném porostu na východním Slovensku a takto se i každý zákazník přímo podílí na  obnovitelnosti našich přírodních zdrojů.JAVORINA – je synonymem pro  kvalitní moderní nábytek z masivu.Z produkce Javorina můžete v současné době vidět u nás na showroomu: jídelní stůl s rozkladem EXTE, konferenční stolík SOLID a řadu NEXT-postel+komoda


http://www.javorina.sk/

Koinor

Koinor

Hledáte domů opravdový klenot- luxusní a pohodlné sezení XXI. století?  Pak věřte, že německý Koinor je ta správná volba!Luxusní sedací soupravy s polohováním i bez, lavice, relaxační křesla i lehátka této značky se vyznačují nejen specifickým designem, ale dokonalým zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů a v neposlední řadě jedním z nejpohodlnějších „posezení“  jaké jste kdy zkusili….Z produkce Koinor můžete v současné době vidět a vyzkoušet u nás na showroomu: relaxační motorové křeslo Safira a sedací soupravu Francis


http://www.koinor.com/

LeComfort

LeComfort

Sedací soupravy a postele LeComfort jsou ztělesněním italského designu s vysoce kvalitním řemeslným zpracováním. Společnost vyrábí produkty s vysokou funkčností i estetickou hodnotou. Léty ověřené zkušenosti s ruční výrobou čalouněného nábytku jsou zárukou spokojenostiAktuálně vystavena na našem showroomu sedací souprava Nixon.Sedací souprava Nixon - ab concept & design 


Lucis

Lucis

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, týmu motivovaných pracovníků, moderním nadčasovém autorském designu a rozsáhlém sortimentu výrobků s širokým využitím. Základními hodnotami společnosti LUCIS jsou především kvalita, design a originalita svítidel, které jsou chápány jako významné funkční i estetické součásti interiéru.


https://www.lucis.eu/cz/

Materasso

Materasso

Slovenská firma Materasso je společnost s bohatými a dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby matrací, roštů a postelí, která staví především na kvalitě vypracování a použitých materiálů. Kompletní nabídka včetně postelí je u nás na objednávku.


MIDJ INITALY

MIDJ INITALY

Italská společnost Midj vyrábí v Itálii vysoce kvalitní židle, barové židle a stoly ve spolupráci se slavnými italskými a mezinárodními designéry.

www.midj.com

Miroo

Miroo

Individuální kusové koberce Miroo, to jsou kreativní tvary, moderní barvy a špičková kvalita. Už Vás nudí  obdélníkové a kulaté koberce? Nevadí! Navrhněte si svůj zcela originální tvar. V Mirro Vám jej do tří týdnů vyrobí a samozřejmě nezapomenou na protiskluzový nástřik pro Vaši bezpečnost. Koberce rakouské značky Miroo jednoznačně korunují individuální a  originální vzhled Vašeho interiéru.


http://www.miroo.at/

Santarossa

Santarossa

Italská značka Santarossa - doprodej. Nové zboží již nebude u nás v nabídce.


SOFTLINE

SOFTLINE

Od doby založení firmy v roce 1979 se značka SOFTLINE stala mezinárodní značkou tím, že vytváří inovativní, ikonický a vysoce kvalitní nábytek a jejich moderní barevné návrhy se nacházejí po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: všechen moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v dánské továrně. Prozkoumejte novou kolekci a objevte její vynikající kvalitu, nové a ekologické materiály v barvách a inovativním stylu. Moderní designový nábytek vhodný pro zdobení domácností a veřejných prostranství kdekoli na světě. 


http://www.softline.dk/en/index.php

Sovet Italia

Sovet Italia

Sovet Italia byl založen na konci 80. let šesti skláři z Trevisa. Křehký svět skla a zrcadel je doménou této italské sklárny . Z její produkce nabízíme hlavně luxusní konfereční stolky, jídelní stoly a zrcadla těch nejrůznějších rozměrů i tvarů z extračirého průhledného i barevného skla. SO.VE.T vyniká funkčností a stylem svých výrobků, navíc vždy originální design a přesné zpracování je v tomto světě samozřejmostí.Z produkce Sovet Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: konferenční stolky NIDO a příruční stolek TULIP.


http://www.sovet.com/en/

Stressless®

Stressless®

Relaxační křesla a sedací soupravy Stressless® nabízí mnohem více než jakákoliv jiná křesla či pohovky, a to zejména díky jedinečnému patentovanému systému polohování a vysoké kvalitě všech použitých materiálů. Stressless® je kompletní systém k sezení, který Vám umožní jedinečný komfort a relaxaci. Historie značky Stressless® začala v roce 1971 vytvořením prvního polohovacího křesla, navrženého tak, aby poskytlo Vašemu tělu optimální podporu páteře, v jakékoli pozici v sedě. Od té doby se Stressless® snaží o neustálé vylepšení užitných vlastností všech svých výrobků, o dosažení maximálního pohodlí a tím i většího zážitku ze sezení. Stressless® je celosvětovou jedničkou v sortimentu polohovacích křesel, sedacích souprav s polohováním, rohových sestav a sestav pro domácí kino. Před nedávnem doplnila tato značka svůj sortimet také o office podnože pro křesla velikosti M , takže si ten skvělý pocit z dokonalého sezení můžete teď vychutnávat i během práce ve Vaší kanceláři.  Všechny modely křesel jsou dostupné ve 3 velikostech - S,M,LOd roku 2016 lze u všecch modelů křesel volit ze čtyř různých druhů podstavců (vyjma modelů City a Metro).V současné době můžete vyzkoušet na našem showroomu křesla: Consul L Leg comfort Battery, Consul Classic L , Consul Classic M - akční - poslední kus, Consul M Office, Mayfair M, a ze sedacích souprav dvojkřeslo Space.Samozřejmostí je výběr z celé aktuální vzorkovnice látek, kůží a dřeva resp. možnost zapůjčení vybraných vzorků k Vám domů.od 07/2021!!! Dodací lhůty křesel na objednávku mohou dosáhnout 3-4 měsíce. Vždy je potřeba aktuální dodací lhůtu ověřit předem přímo u dovozce!!! Děkujeme za pochopení. 


www.ekornes.com

ToninCASA

ToninCASA

Skutečné MADE IN ITALY ! Ať už hledáte jakýkoli materiál či nábytek do svého domu u Tonin Casa naleznete téměř vše, od koberců přes lampy, komody, TV sestavy a konferenční stolky po sedačky a veliké jídelní stoly s židlemi. Všechno je dokonalé zpracováno a design jednotlivých kusů dýchá luxusem nejen díky použitým materiálům jako jsou kůže,  tvrzené sklo, mramor, Baydur®, ocel nebo dřevo.Z produkce Tonin Casa můžete v současné době vidět u nás na showroomu: jídelní stůl IMPERIAL, židle PLAZA, knihovnu VENITAS


https://www.tonincasa.it/site/en/index/

Trebord

Trebord

Značka Trebord se specializuje na výrobu nábytku z masivu - jídelní stoly, konferenční stolky, pracovní a jednací stoly, knihovny atp.. Každý zákazník si může vybrat rozměry, typ dřeva i možnosti povrchové úpravy dřeva olejem nebo lakováním. Firma Trebord nabízí produkty z ořechového dřeva, dubu, modřínu, jasanu, břízy, akácie a kartáčovaného dubu. Rámy stolů jsou volitelné, vybírat lze z pěti základních typů. Vyrobeny jsou ručně, z oceli a lakovat je lze dle vlastních představ v celé škále RAL.Produkty jsou navrhovány designéry M. Bednarek a J. Augustyniak.


http://trebord.com/en