ab concept

Značky

Amarost

Amarost

Amarost pro Vás vyrábí velmi pohodlné a kvalitní matrace a rošty.  Co říkají o sobě: "Jsme předním českým výrobcem roštů, matrací, ložnic a doplňků. Jsme skutečný výrobce. Nejsme pouhou obchodní firmou. Výhoda je jasná - přesně víme co prodáváme, naše výrobky jsou dílem našich rukou. Pečlivě vybíráme jen ty nejkvalitnější a nejodolnější materiály a komponenty od seriozních dodavatelů."A my jen můžeme na základě naší vzájemné dlouholeté vynikající spolupráce toto tvrzení potvrdit a výrobky Amarostu Vám doporučit.


http://www.amarost.cz/

AntonelloItalia

AntonelloItalia

Antonello Italia se zaměřuje na návrhy, které vytvářejí otevřené, harmonické prostředí s osvěžujícím mixem materiálů, jako je staré dřevo, křišťál a unikátní kovy. Firma Antonello má dlouholetou tradici ve výrobě skleněných jídelních stolů s nerezovou, lakovanou podnoží, luxusních dýhovaných stolů. Její předností je jednoduchost a elegance u jídelních stolů s rozkladem. Elegantní konferenční a servírovací stolky, stojany na noviny ladí designově i materiálově s jídelními stoly. Dalším důležitým produktem firmy Antonello jsou jídelní a barové židle, které nabízí v různých typech a barvách kůží. Nebojí se ani extravagance potahu jako jsou kůže v metalických odstínech. Vzorkovnice látek nabízí širokou škálu textilií a odstínů. Nedílnou součástí jídelen na které se firma zaměřuje jsou komody, příborníky, TV stojany a knihovny, které se materiálově shodují s materiály na jídelních stolech nebo podnoží u židlí.Z produkce Antonello Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: židle SOFIA a jídelní stůl s rozkladem CLARANCE


http://www.antonelloitalia.it/en/

Artisan

Artisan

Malý, ale velice ambiciózní producent nábytku z pestré škály ušlechtilých dřevin. Spolupráce známých designérů jako jsou Karim Rashid, Gabriela Bellon, Michael Schneider nebo Salih Teskeredžič a zkušených řemeslníků této bosensko-hercegovské firmy vyústila v několik jedinečných řad masivního nábytku.ARTISAN – jedinečnost a krása dřeva – feel our love for wood. / Vybírat můžete mezi dubem, ořechem, třešní, javorem, jilmem a hruškou./Z produkce Artisan můžete v současné době vidět u nás na showroomu: stůl a židli Torsio, židle Basic a Latus, lampu Shift a konferenční stolečky Bloop.


http://www.artisan.ba

Ballerina

Ballerina

Ballerina kuchyně jsou nejen funkční, aby Vám usnadňovaly každodenní práci, ale i krásné, aby Vám vždy připomínaly, že právě prostředí, v němž žijeme významně určuje kvalitu našeho života.Pro Váš veškerý komfort je dovybavíme špičkovými spotřebiči Miele, Bosch, Siemens a Bora, odsávači Sirius, Faber a Falmec a dřezy Blanco, Franke nebo Schock.Samozřejmostí je také dodávka externích pracovních desek a obkladů z velkoformátové keramiky, umělých kamenů typu Technistone resp. Polystone, masivního dřeva nebo přírodní žuly a skla.


http://www.ballerina.de/cs/kuchyne/pridana-hodnota/komfortni-kuchyne.html

betton

betton

Stylové a originální betonové doplňky české firmy betton pro Váš soukromý i komerční interiér, terasu a zahradu. V nabídce najdete květináče, misky, tácky, svícny, solničky, ale hlavně krásná umyvadla.


http://www.betton.cz/

Calia Italia

Calia Italia

Tradiční výrobce italských sedacích souprav a křesílek. Vybírat lze z velké řady vlastní designové kolekce, ať už vybíráte solitérní křesla, taburety, klasické, ale i extravagantní a luxusní sedací soupravy v látkovém či koženém provedení. Unikátní pohovky Calia Italia se vyznačují pečlivou řemeslnou zrušností a jsou vyrobené zcela ručně.Z produkce Calia Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: sedací soupravy Mademoiselle a křeslo Fénice   


http://www.caliaitalia.com/en

Domitalia

Domitalia

Italská značka Domitalia se specializuje na výrobu inovativních modelů židlí a stolů, vyznačujících se svou kvalitou a pohodlím.

http://www.domitalia.it/en/Home/

Ethnicraft

Ethnicraft

Velmi známá a populární belgická firma s charakteristickým "lookem" svých produktů a dlouhodobou praxí v dovozu a později i výrobě masivního nábytku, převážně z teaku, ale také z ořechu či dubu. Aktuální nabídka představuje několik kompletních řad umožňujících vybavit doslova každou místnost Vašeho bytu nebo domu -od vstupních prostor až po ložnice.Z produkce Ethnicraf můžete v současné době vidět u nás na showroomu: postel s nočními stolky, komodu a zrcadlo LIGHT FRAME v teaku.


http://www.ethnicraft.com/

ex Notre Monde nově Ethnicraft

ex Notre Monde nově Ethnicraft

Od začátku roku 2020 značka Notre Monde pomalu splyne se značkou Ethnicraft.
Jméno Notre Monde zmizí, ale jeho hodnoty a odhodlání budou i nadále vzkvétat pod oficiální mateřskou značkou Ethnicraft jako Ethnicraft Accessories....
Pro Vaší lepší orientaci, zde na stránkách, zatím ponecháváme Vaše oblíbené tácy a stolečky pod původním logem i názvem =).

Falomo

Falomo

Handmade in Italy-ručně vyrobeno v ItáliiFalomo-všechny naše matrace, polštáře, přikrývky a postele jsou vyráběny v naší továrně v Itálii. A to už od roku 1962 .... to je tradice!Používáme pouze certifikované materiály, takže všechny naše výrobky jsou naprosto hygienické a bezpečné i pro malé děti a alergiky.


http://www.manifatturafalomo.eu/

Gazzda

Gazzda

Tento poměrně mladý  projekt dvou  kamarádů z Bosny a Nizozemí (založeno 2013), doplněný o zkušenosti a tvůrčí invenci známého bosenského designéra Saliha Teskeredžiče již  po třech letech sbírá mezinárodní ocenění a ceny Red Dot Awards „jako na běžícím páse“. Tvoří poměrně dostupnou alternativu nábytku z masivu v neotřelém, osobitém sylu.Nabídka výrobků nesoucích značku Gazzda dnes zahrnuje - židle, křesla, sedací soupravu, stoly, komody, skříně, konferenční stoly i postel a knihovnu.Z produkce Gazzdy můžete v současné době vidět u nás na showroomu: knihovnu, konferenční stůl a TV skříňku z řady Ena.


http://www.gazzda.com/

Gwinner

Gwinner

Německý výrobce moderních designových obývacích stěn. Sleduje nové trendy, inovuje a nastavuje nové standardy na trhu. Kromě prvotřídní kvality materiálů nabízí ve svých výrobcích také precizní zpracování a konstrukci jednotlivých kusů nábytku promyšlenou do nejmenšího detailu. Přirozený vzhled a originální pojetí v kombinaci s moderním designem a pohodlím jsou odpovědí na otázku hodnoty obývacích stěn Gwinner.


http://www.gwinner.de/en/

Hasena

Hasena

Firma Hasena je tradiční švýcarský výrobce postelí, nočních stolků a doplňků.
Firma s tradicí více než 60 let postelím opravdu rozumí.
A jak to vypadá? Jednotlivé nábytkové díly jsou vyráběny v široké škále materiálů, barev a tvarů a je jen na Vaší kreativitě jak si svou postel snů sestavíte.

https://www.hasena.ch/eu/de/home/

Javorina

Javorina

Slovenský výrobce nábytku z přírodního masivu Javorina patří k nejvýznamnějším producentům masivního nábytku ve střední Evropě. Stoly, komody, postele – široká škála výrobků z olejovaného dubu nebo ořechu. Více než šedesátiletá tradice je i v dnešních dnech garancí poctivé kvality a seriózní ceny.Navíc jménem každého zákazníka vysadí mladý dubový stromek v nově založeném porostu na východním Slovensku a takto se i každý zákazník přímo podílí na  obnovitelnosti našich přírodních zdrojů.JAVORINA – je synonymem pro  kvalitní moderní nábytek z masivu.Z produkce Javorina můžete v současné době vidět u nás na showroomu: jídelní stůl s rozkladem EXTE, konferenční stolík SOLID a řadu NEXT-postel+komoda


http://www.javorina.sk/

Koinor

Koinor

Hledáte domů opravdový klenot- luxusní a pohodlné sezení XXI. století?  Pak věřte, že německý Koinor je ta správná volba!Luxusní sedací soupravy s polohováním i bez, lavice, relaxační křesla i lehátka této značky se vyznačují nejen specifickým designem, ale dokonalým zpracováním, vysokou kvalitou použitých materiálů a v neposlední řadě jedním z nejpohodlnějších „posezení“  jaké jste kdy zkusili….Z produkce Koinor můžete v současné době vidět a vyzkoušet u nás na showroomu: relaxační motorové křeslo Safira a sedací soupravu Francis


http://www.koinor.com/

Lucis

Lucis

Český výrobce svítidel LUCIS se řadí mezi renomované evropské výrobce interiérového osvětlení. Společnost je založena na prvotřídní produkci českého původu, týmu motivovaných pracovníků, moderním nadčasovém autorském designu a rozsáhlém sortimentu výrobků s širokým využitím. Základními hodnotami společnosti LUCIS jsou především kvalita, design a originalita svítidel, které jsou chápány jako významné funkční i estetické součásti interiéru.


https://www.lucis.eu/cz/

MIDJ INITALY

MIDJ INITALY

Italská společnost Midj vyrábí v Itálii vysoce kvalitní židle, barové židle a stoly ve spolupráci se slavnými italskými a mezinárodními designéry.

www.midj.com

Miroo

Miroo

Individuální kusové koberce Miroo, to jsou kreativní tvary, moderní barvy a špičková kvalita. Už Vás nudí  obdélníkové a kulaté koberce? Nevadí! Navrhněte si svůj zcela originální tvar. V Mirro Vám jej do tří týdnů vyrobí a samozřejmě nezapomenou na protiskluzový nástřik pro Vaši bezpečnost. Koberce rakouské značky Miroo jednoznačně korunují individuální a  originální vzhled Vašeho interiéru.


http://www.miroo.at/

Ruf

Ruf

Postele němcké značky RUF- Betten jsou ve všech směrech luxusní. Hledáte-li pro svou ložnici něco elegantního a nadčasového neváhejte. Vybírat můžete z mnoha čalouněných  modelů, ať už hledáte klasickou či kontinentální postel se systémem boxspring. Ruf dodává také rošty, matrace a nezbytné doplňky, bez kterých se neobejdete, jako jsou noční stolečky, lampičky na čtení a luxusní přehozy.


http://www.ruf-betten.de/de

SOFTLINE

SOFTLINE

Od doby založení firmy v roce 1979 se značka SOFTLINE stala mezinárodní značkou tím, že vytváří inovativní, ikonický a vysoce kvalitní nábytek a jejich moderní barevné návrhy se nacházejí po celém světě. Jedna věc se však nezměnila: všechen moderní čalouněný nábytek je stále vyráběn v dánské továrně. Prozkoumejte novou kolekci a objevte její vynikající kvalitu, nové a ekologické materiály v barvách a inovativním stylu. Moderní designový nábytek vhodný pro zdobení domácností a veřejných prostranství kdekoli na světě. 


http://www.softline.dk/en/index.php

Sovet Italia

Sovet Italia

Sovet Italia byl založen na konci 80. let šesti trevisanskými sklenáři. Křehký svět skla a zrcadel je doménou této italské sklárny . Z její produkce nabízíme hlavně konfereční stolky, jídelní stoly a zrcadla těch nejrůznějších rozměrů i tvarů z extračirého průhledného i barevného skla. SO. VE. T vyniká funkčností a stylem svých výrobků, navíc vždy originální design a přesné zpracování je v tomto světě samozřejmostí.Z produkce Sovet Italia můžete v současné době vidět u nás na showroomu: konferenční stolky NIDO a příruční stolek TULIP


http://www.sovet.com/en/

Stressless

Stressless

Relaxační křesla a sedací soupravy Stressless® nabízí mnohem více než jakákoliv jiná křesla či pohovky, a to zejména díky jedinečnému patentovanému systému polohování a vysoké kvalitě všech použitých materiálů. Stressless® je kompletní systém k sezení, který Vám umožní jedinečný komfort a relaxaci. Historie značky Stressless® začala v roce 1971 vytvořením prvního polohovacího křesla, navrženého tak, aby poskytlo Vašemu tělu optimální podporu páteře, v jakékoli pozici v sedě. Od té doby se Stressless® snaží o neustálé vylepšení užitných vlastností všech svých výrobků, o dosažení maximálního pohodlí a tím i většího zážitku ze sezení. Stressless® je celosvětovou jedničkou v sortimentu polohovacích křesel, sedacích souprav s polohováním, rohových sestav a sestav pro domácí kino. Před nedávnem doplnila tato značka svůj sortimet také o office podnože pro křesla velikosti M , takže si ten skvělý pocit z dokonalého sezení můžete teď vychutnávat i během práce ve Vaší kanceláři.  Všechny modely křesel jsou dostupné ve 3 velikostech - S,M,LOd roku 2016 lze u všecch modelů křesel volit ze čtyř různých druhů podstavců (vyjma modelů City a Metro).V současné době můžete vyzkoušet na našem showroomu křesla: Consul L Leg comfort Battery, Mayfair L a M, City a ze sedacích souprav Space.Samozřejmostí je výběr z celé aktuální vzorkovnice látek, kůží a dřeva resp. možnost zapůjčení vybraných vzorků k Vám domů.Aktuální katalog ke stažení zde.


www.ekornes.com

ToninCASA

ToninCASA

Skutečné MADE IN ITALY ! Ať už hledáte jakýkoli materiál či nábytek do svého domu u Tonin Casa naleznete téměř vše, od koberců přes lampy, komody, TV sestavy a konferenční stolky po sedačky a veliké jídelní stoly s židlemi. Všechno je dokonalé zpracováno a design jednotlivých kusů dýchá luxusem nejen díky použitým materiálům jako jsou kůže,  tvrzené sklo, mramor, Baydur®, ocel nebo dřevo.Z produkce Tonin Casa můžete v současné době vidět u nás na showroomu: jídelní stůl IMPERIAL, židle PLAZA, knihovnu VENITAS


https://www.tonincasa.it/site/en/index/

Trebord

Trebord

Značka Trebord se specializuje na výrobu nábytku z masivu - jídelní stoly, konferenční stolky, pracovní a jednací stoly, knihovny atp.. Každý zákazník si může vybrat rozměry, typ dřeva i možnosti povrchové úpravy dřeva olejem nebo lakováním. Firma Trebord nabízí produkty z ořechového dřeva, dubu, modřínu, jasanu, břízy, akácie a kartáčovaného dubu. Rámy stolů jsou volitelné, vybírat lze z pěti základních typů. Vyrobeny jsou ručně, z oceli a lakovat je lze dle vlastních představ v celé škále RAL.Produkty jsou navrhovány designéry M. Bednarek a J. Augustyniak.


http://trebord.com/en